ÜRÜNLER

Siyah Saclar ve Levhalar

Slab olarak adlandırılan ve sıvı çeliğin, sürekli döküm yöntemiyle katılaştırılması sonucu meydana gelen, dikdörtgen kesitli yarı ürünün, sıcak haddehanede, sıcak olarak haddelenmesi ile elde edilen ve kalınlıkları 1,50-20,00 mm aralığında değişen rulo veya sac şeklindeki yassı çeliklerdir.

Ürün Şekli

• Slab
• Kalın levha
• Rulodan boya kesilmiş ürünler
• Motifli ürünler (rulo, sac veya levha)
• Dilinmiş ürünler (dilinmiş rulo veya dilinmiş rulodan boya kesilmiş)
• Rulo

DKP Saclar

Kullanım Alanları:

Endüstriyel yapılarda, asansör korumalarında,gıda sektöründe,kimya ve ilaç endüstrisinde, çimento fabrikalarında, barajlarda, santrallerde, gemi ve yat inşaatında, Soğuk şekillendirmeye uygun derin çekilebilir kaliteler, dayanıklı ev aletlerinin üretiminde, otomotiv sektörünün görünür - görünmeyen parçalarının üretiminde, beyaz eşya üretiminde, ev ve ofis mobilya üretiminde,  ısıtma-soğutma-havalandırma donanımlarının üretiminde ve benzer  bütün uygulamalarda kullanılmaktadır.

Derin sıvama gerektiren her türlü parçanın imalatında ekstra derin çekilebilir saclar kullanılır. Kaynaklanabilir özelliklerinin yanında yüzeye kolayca kimyasal kaplama yapılabilir.

İyi şekillendirilebilir,  yüksek mukavemet  gerektiren özellikle otomotiv parçalarının üretiminde kaynaklanabilir özelliklerini de koruyan, düşük karbonlu ve mikro alaşımlandırma yöntemi ile üretilmiş yüksek mukavemetli-düşük alaşımlı çelik kaliteler kullanılır.

Kalite Politikamız
Kalite Belgelerimiz
İletişim Formu

Çevrim Tablosu